Srdečně Vás vítám na svých stránkách a budu rád, pokud Vás mé různorodé dílo potěší. A pokud byste jej chtěli mít u vás doma, neváhejte a ozvěte se.
<< zpět na aktuality

Nová dětská knížka

Vážení přátelé mé tvorby, rád bych se s Vámi podělil o novou radostnou událost.

Dne 11. března 2015 vyšel další díl pohádkové knížky “S dráčkem do pravěku”, na níž jsem se podílel svými ilustracemi. (Prázdniny s dráčkem se jmenoval I.díl)

Autorem knížky je opět můj dlouholetý kamarád Michal Vaněček a knížka byla vydána ve spolupráci s nakladatelstvím FRAGMENT. Pohádková knížka je další z řady knížek, které nadace T-SOFT ETERNITY, zastoupená Michalm Vaněčkem vytváří především pro děti z dětských domovů, děti s vážnými onemocněními, apod.

A o čem knížka je? Dočtete se, co se stalo poté, když prázdniny skončily a Vojta se musel vrátit do města a začít chodit do školy. Nepřijel však sám, vzal s sebou svého nového kamaráda Bronťu. A protože Bronťa je dráček, další dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat. Společně se totiž dostanou do pravěku! Přečtěte si o tom, jak se hraje prakopaná, co je to myšouk nebo jak dopadl výlet pravěkého kluka k Vojtově babičce a dědečkovi!.

Věřím, že Vás knížka pohladí i pobaví a že Vás potěší mými ilustracemi, kterými Vás, ale i sebe tak rád odvádím do dětského snění a dobrodružství.

Váš Ondřej Zahradníček

Vytvořil Pixelfield, s.r.o. webdesign a tvorba webových aplikací